Mail Box Management (1.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: None
vi: Không có

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Port
vi: Cổng
