Mail Box Management (1.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Host
ar: المستضيف

en: Owner
ar: المالك

en: Port
ar: منفذ
