Mail Box Management (1.0.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Host
eo: Gastiganto
