Mail Box Management (1.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Host
gl: Anfitrión

en: Owner
gl: Propietario

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Port
gl: Porto

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
