Mail Box Management (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ
