Mail Box Management (1.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: None
id: Tiada

en: Password
id: Sandi

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Owner
id: Pemilik
