Mail Box Management (1.0.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Connection Type
kn: ಸಂಪರ್ಕದ ಬಗೆ
