Mail Box Management (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Owner
mr: मालक
