Mail Box Management (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Host
ne: होस्ट
