Mail Box Management (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Configuration saved.
ro: Configurația a fost salvată.

en: Host
ro: Gazdă

en: Owner
ro: Proprietar
