Mail Box Management (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.
