Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: On
da: Tilsluttet

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Off
da: Afbrudt

en: Host
da: Værtsnavn

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Owner
da: Ejer

en: Email subject
da: Email emne

en: Email content
da: E-mail indhold

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt
