Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: On
it: Acceso

en: None
it: Nessuno

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Owner
it: Proprietario

en: Email content
it: Contenuto dell'email

en: Port
it: Porta

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Paragraphs
it: Paragrafi
