Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Process
kn: ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
