Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Item ID
jv: ID Item

en: Entity ID
jv: ID Entiti
