Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Process
ta: செய்முறை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Data
ta: தரவு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Item ID
ta: பொருள் ID

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
