Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: - All -
my: - အားလုံး -
