Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Plugin
ps: لګون

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -
