Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha5) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Status
no: Støða

en: Type
no: Slag

en: List
no: Listi

en: Description
no: Lýsing

en: Edit
no: Broyt

en: Name
no: Navn

en: Updated
no: Dagført

en: Mail
no: Teldupostur

en: Created
no: Stovnað

en: Machine name
no: Maskinnavn
