Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Type
ru: Янзы

en: List
ru: Даңзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Edit
ru: Өскертири

en: Name
ru: Ат

en: - Select -
ru: - Шилиири -
