Mail Entity Queue (8.x-1.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Format
vi: Định dạng

en: Number of items
vi: Số mục

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Mail
vi: Thư

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Process
vi: Tiến trình

en: Pending
vi: Đang treo

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Data
vi: Dữ liệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: - All -
vi: - Tất cả -
