Mail Message Templates (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
