Mail Message Templates (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
