Mail Message Templates (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Subject
ca: Assumpte

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
