Mail Message Templates (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi
