Mail Message Templates (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Notes
da: Noter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?
