Mail Message Templates (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Notes
gl: Notas

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?
