Mail Message Templates (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია
