Mail Message Templates (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?
