Mail Message Templates (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Notes
mr: टिप्पणी
