Mail Message Templates (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Notes
nn: Notat
