Mail Message Templates (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Notes
pt: Anotações

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Message ID
pt: ID de mensagem
