Mail Message Templates (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено
