Mail Message Templates (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Subject
tr: Konu

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Notes
tr: Notlar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Message ID
tr: İleti ID'si
