Mail Message Templates (1.0.7) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Notes
be: Заўвагі
