Mail Message Templates (1.0.7) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Notes
bg: Бележки
