Mail Message Templates (1.0.7) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর
