Mail Message Templates (1.0.7) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Notes
cs: Poznámky

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
