Mail Message Templates (1.0.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય
