Mail Message Templates (1.0.7) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító
