Mail Message Templates (1.0.7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է
