Mail Message Templates (1.0.7) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Subject
it: Oggetto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Notes
it: Note

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Message ID
it: ID Messaggio
