Mail Message Templates (1.0.7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған
