Mail Message Templates (1.0.7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Notes
oc: Nòtas
