Mail Message Templates (1.0.7) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Notes
pl: Notatki

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Message ID
pl: ID wiadomości
