Mail Message Templates (1.0.7) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Subject
pt: Assunto

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Notes
pt: Notas

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
