Mail Message Templates (1.0.7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Notes
ro: Note

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului
