Mail Message Templates (1.0.7) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Notes
ru: Примечания

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Message ID
ru: № сообщения
