Mail Message Templates (1.0.7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno
