Mail Message Templates (1.0.7) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது
